Harde buiken of echt voorweeen??

Hoi hoi meiden,

hier even een kort blogje van mij.

ik weet eigenlijk niet zo goed hoe ik dit moet zien, ik heb heel de dag al een beetje een rommelend gevoel ik me onderbuik,soms zelfs een beetje pijnlijk.

maar daar gaf ik verder geen aandacht aan, maar vanavond rond 17:00 begon ik echt heel erg veel harde buiken te krijgen,en ze begonnen een beetje pijn te doen, nog niet echt dat ik ze weg moet puffen,maar ze trokken ook door naar me onderrug.

op een gegeven moment ben ik ze gaan klokken en toen had ik ongeveer om de 2/3 minuten een harde buik en die hield tussen de 1 minuut 1:15 minuut aan.

ik ben even gaan liggen en toen werd het wel minder, maar nu sinds een uurtje krijg ik weer harde buiken,en ze gaan ook echt zeer doen in me onderbuik en trekt door naar mijn rug.

wat zou dit kunnen zijn? kunnen dit ook oefenweeen zijn?

wie heeft dit nog meer gehad, en wat hadden jullie toen?

Liefs Anita

404 x gelezen, 0

reacties (0)


  • faro0910

    goed in de gaten houden en anders voor het zekere even bellen om jezelf gerustte stellen,,
    Hier ook gehad met 33,4 wkn heb er ook voor in het ziekenhuis gelegen op de ctg waren echte weeen te zien en ook mijn baarmoeder mond was een stuk verkort,, ondertussen na die opname is het minder geworden omdat ik echt bedrust moest nemen na dit gedaan te hebben zit ik nu mooi op 36 weken..
    zoals alle andere hieronder elke dag tot week 37 is er 1..
    suc6 liefs xx

  • jordaantje

    Ik zou je VK even bellen voor de zekerheid. Misschien is het niets, maar misschien wel... Succes!

  • Loving May.

    Je moet even in de gaten houden of ze regelmatig zijn. Oefenweeën zijn namelijk onregelmatig en kunnen dus geen kwaad, echte weeën komen met regelmaat. Ik had vorige week dus zoiets en heb toen niet gebeld, maar bij mij kwamen ze wel regelmatig en bleken dus echte weeën zijn geweest die gelukkig weer zijn afgezakt. xxx